Ogłoszenie z dnia 2017-06-20 - Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

Data 2017-06-20
Tytuł Dzień otwarty w Delegaturach Krajowego Biura Wyborczego

K O M U N I K A T
DZIEŃ OTWARTY
W DELEGATURACH KRAJOWEGO BIURA WYBORCZEGO


W środę, 21 czerwca br. w godzinach 9.00-15.00 Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w całej Polsce otworzą swoje drzwi dla wyborców. Każdy będzie mógł wziąć udział w konsultacjach kształtu kart do głosowania w przyszłorocznych wyborach samorządowych, zapoznać się z najważniejszymi zasadami przeprowadzania tych wyborów oraz poznać swoje prawa, wynikające z Kodeksu wyborczego.
W siedzibie Delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Białymstoku ul. Mickiewicza 3, pokój 303, ( budynek Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego), pracownicy KBW będą prezentować proponowaną przez Państwową Komisję Wyborczą kartę w formie broszury formatu A4 oraz alternatywną kartę wielkoformatową w formacie A0. Każdy wyborca będzie mógł podzielić się swoją opinią co do samej karty, jak i propozycji treści informacji o sposobie głosowania. Ponadto wyborcy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o prawie do głosowania, udogodnieniach dla osób niepełnosprawnych oraz zapoznać się z zasadami głosowania w wyborach samorządowych.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w organizowanych przez nas konsultacjach, głos każdego wyborcy jest bardzo ważny.


Marek Rybnik
Dyrektor Delegatury
Krajowego Biura Wyborczego
w Białymstoku

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Łapach

Wytwarzający/odpowiadający: Urząd Miejski w Łapach

Wprowadzający: Dariusz Gąsowski

Modyfikujący: Dariusz Gąsowski

Data modyfikacji: 2017-06-20

Opublikował: Dariusz Gąsowski

Data publikacji: 2017-06-20