Sołectwa

Lp

Nazwa sołectwa

Nazwisko i imię sołtysa

Skład rady sołeckiej

Bokiny

Herman Piotr

Krzysztof Frankowski

Jacek Markowski

Zbigniew Jabłonowski

Krystyna Zawadzka

Robert Łotko

Anna Sakowicz

Wólka Waniewska

Edyta Filonik

Elżbieta Filipczuk Łapińska

Cezary Łupiński

Jerzy Filonik

Łupianka Stara

Piotr Kamiński

Krzysztof Łupiński

Zdzisław Łupiński

Halina Karpowicz

Zdzisław Roszkowski

Dariusz Łupiński

Łupianka Nowa

Mariusz Łupiński

Aneta Korolewska

Halina Roszkowska

Adam Czajkowski

Roszki  - Wodźki

Roszkowski Marek

Monika Roszkowska

Adam Roszkowski

Mariusz Roszkowski

Karol Roszkowski

Roszki - Włodki

Roszkowski Ryszard Jan

Krzysztof Roszkowski

Adrian Modzelewski

Piotr Roszkowski

Płonka - Kozły

Płoński Jacek

 

Zbyszek Truskolaski

Piotr Sienicki

Monika Płońska

Mirosław Łapiński

Płonka Strumianka

Łupiński Radosław

Krzysztof Łupiński

Jacek Płoński

Zdzisław Płoński

Edward Płoński

Agnieszka Łupińska

Płonka Kościelna

Falkowska Krystyna

Karol Brzozowski

Renata Jabłonowska

Krzysztof Łapiński

Witold Kulesza

Jacek Łupiński

Płonka  - Matyski

Łapiński Karol

Jacek Kośnik

Tadeusz Bruszewski

Witold Roszkowski

Gąsówka - Skwarki

Robert Płoński

Henryk Choiński

Wojciech Zdrodowski

Barbara Jóźwiak

Dariusz Idźkowski

Gąsówka - Somachy

Roszkowska Agnieszka

Anna Choińska

Krzysztof Porowski

Dariusz Roszkowski

Wojciech Łapiński

Gąsówka - Osse

Piekarska Beata

Tadeusz Puchalski

Dariusz Lupa

Kazimierz Brzozowski

Łapy - Łynki

Grabowska Teresa

Marianna Tomaszewska

Maciej Zduńczyk

Bernarda Łapińska

Sebastian Sobolewski

Jadwiga Płońska

Łapy  - Kołpaki

Grzegorz Łapiński

Agnieszka Jamiołkowska

Andrzej Popowski

Sławomir Chmielewski

Kaczyński Piotr

Gąsówka Stara Kolonia

Maciej Michno

Mirosław Zdrodowski

Andrzej Mnich

Danuta Jabłonowska

Marek Olszewski

Józef Kamiński

Gąsówka Stara

Hryc Mariusz

Kazimierz Kulikowski

Jacek Radłowski

Dorota Hołowienko

Gąsówka Oleksin

Olędzka Dorota

Leszek Górski

Adam Łapiński

Bogusława Łapińska-Zdrodowska

Łapy - Korczaki

Roszkowska Marianna

Mirosława Falkowska

Adam Gąsowski

Stanisław Roszkowski

Daniłowo Duże

Jamiołkowska Aldona Ewelina

Karol Chrabołowski

Małgorzata Zarzecka

Paweł Topczewski

Barbara Chrabołowska

Katarzyna Sienkiewicz

Daniłowo Małe

Suszczyńska Ewelina

Andrzej Klimaszewski

Krzysztof Komar

Mateusz Budzisz

Łapy - Dębowina

Łapiński Krzysztof

Stanisław Łapiński

Mariusz Kostyra

Tadeusz Łapiński

Ewa Łukaszuk

Jerzy Godlewski

Łapy - Pluśniaki

Domaszewski Tomasz

Łapiński Henryk s. Jana

Krasiejko Aneta

Łapiński Karol

Łapiński Henryk s. Stanisława

Łapy - Szołajdy

Zdrodowski Mieczysław

Sławomir Bajda

Cecylia Borkowska

Władysław Łapiński

Krzysztof Grochowski

Katarzyna Górska

Uhowo I

Krystyna Grabowska

Bogusław Dębicki

Jadwiga Generalczuk

Maria Busłowska

Przemysław Kutyna

Barbara Halicka

Uhowo II

Iwacyk Klara

Irena Goździk

Tadeusz Malinowski

Andrzej Zawada

Teresa Janowik

Maria Kluj

Załączniki do treści

Metryka strony

Udostępniający: .

Wytwarzający/odpowiadający: Urząd Miejski w Łapach

Wprowadzający: Dariusz Gąsowski

Data wprowadzenia: 2007-07-23

Data modyfikacji: 2016-09-16

Opublikował: Dariusz Gąsowski

Data publikacji: 2007-07-23